Osiągnięcia uczniów
 
 

Rok szkolny 2011/2012

 

 

Styczeń – luty –  Udział Aleksandra Dworczaka w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Mikroprocesu 2011

19.01 - Debata szkolna TIK, opracowanie "Kodeksu 2.0"

02.12 - Olimpiada Powiatowa Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem: "HIV/AIDS a uzależnienia", drużyna ZSP Drezdenko zajęła I miejsce.

30.XI - Szkolny Konkurs Informatyczny na prezentację komputerową pod hasłem: „Wolność od alkoholu = wolność od przemocy” - I miejsce Karol Dzwończyk kl. 1TI, II miejsce Michał Urbański kl. 2a LO, III miejsce Kamila Buśko kl. 2 THE, wyróżnienie Anna Golińczak kl. 2d LO.

XI -  XV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie: Anna Witkowska z Ib LO i Krzysztof Łagoda z Ia LO.

29.X - Szkolny Konkurs Papieski pt. „Jan Paweł- życie niezwykłego człowieka" - I miejsce: Ania Andrzejkowicz kl.2c, II miejsce: Mateusz Konieczny kl.3a, III miejsce: Paweł Piątek
kl. 2c. 

28.X - VI Powiatowy Konkurs Ekologiczny - I miejsce zajęli uczniowie LO w Drezdenku: Natalia Stando, Natalia Sowała, Aleksandra Janiszyn, II miejsce uczniowie z Zespołu Szkół im. CKN w Dobiegniewie, III miejsce uczniowie z technikum w Drezdenku: Ania Pietrzykowska(IV TB), Michał Szajkiewicz(II THE), Kamila Buśko (II THE)

28.X - Konkurs na jesienną ikebanę - I miejsce Emilia Abłomiejko, 2d LO; II uczniowie klasy 1b LO - Agnieszka Graś, Justyna Machowina, Aleksandr Dworczak, Jakub Maćkowiak; III Hanna Graj, 2 TE

26.X - przedstawienie pt.: "Droga bez powrotu"

18.X. - Szkolny Konkurs Historyczny

17.X. - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Licealiady 2010: drużyna ZSP w składzie: Anna Górska, Alicja Dezor, Roksana Lepiato, Natalia Andrzejkowicz, Katarzyna Nowak, Sylwia Beryluk, Magda Grzeszczak, Agnieszka Kosmala, Xandra Kuryłło, Marta Kościelniak, Paulina Gil, Paulina Lura, Martyna Gospodarczyk, Patrycja Broz zajęła I miejsce.

15.X. - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w ramach Licealiady 2010: drużyna ZSP w składzie: Chmielecki Piotr, Rozwelkowski Adam, Andrzejkowicz Mariusz, Kuchowicz Michał, Łatuszyński Roman, Perzanowski Piotr, Kozłowski Jacek, Dukaczewski Dawid, Ruszkowski Bartosz, Brzozowski Krystian zajęła II miejsce.

15.X - IX Edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej - 100 000 wirtualnych złotych na warszawskiej giełdzie. Reprezentacja; Aleksander Jodko, Szymon Hałuszko, Paweł Iwaszko, Sebastian Kasper

12.X – wykład p. Jarosława Palickiego towarzyszący wystawie IPN

11.X.—Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców 6-cio osobowej; I m. – ZS  CKU Strzelce Kraj., II m. – ZSP Drezdenko, III m. – ZS Strzelce Kraj., IV m. – ZS Dobiegniew, V m. – OSW Strzelce Kraj., Reprezentacja: Chmielecki Piotr, Perzanowski Piotr, Kozłowski Jacek, Dukaczewski Dawid, Rozwadowski Adam, Kąkol Bartosz, Piechocki Mateusz, Brzozowski Krystian

10.X - Powiatowy Konkurs Historyczny; drużyna klasy III d LO zajęła IV miejsce.

09.X - Konkurs Historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości; I miejsce zespól klasy III d LO – Paweł Kupczak, Michał Freiwald i Szymon Hałuszko; II miejsce drużyna klasy III a LO – Mateusz Konieczny, Klaudia Pawlak, Agata Hubicz; III miejsce drużyna klasy II c LO – Alicja Dezor, Paweł Żakowski i Mateusz Czapiewski.

4.X.— Mistrzostwa  Powiatu  Strzelecko-drezdeneckiego w  Piłce Nożnej w Ramach Licealisty; I m. –  ZS  CKU  Strzelce Kraj., II m.— ZS Dobiegniewo, III m. – ZSP Drezdenko, IV m. – ZS Strzelce. Reprezentacja; Chmielecki Piotr, Perzanowski Piotr, Kozłowski Jacek, Dukaczewski Dawid, Jaworowski Wojciech, Ruszkowski Bartosz, Rozwadowski Adam, Kąkol Bartosz, Piechocki Mateusz, Brzozowski Krystian, Słaby Bartosz, Perz Maciej, Pawlak Karol, Wojciechowski Maciek

- wystawa JPN  „Karnawał „Solidarności ” w Gorzowie Wlkp. 1980-1981”

30.IX - Zespół Szkół został zakwalifikowany do projektu „Kompetencje kluczowe drogą
do kariery”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie, Wydział Zamiejscowy w Człuchowie

28.IX - udział redakcji gazety szkolnej w rekrutacji do Szkoły MAM organizowanej przez Fundację Nowe Media

24.IX - zawody strzeleckie w dwóch konkurencjach:  pistolet i karabinek; II m – Jakubowski Maciej 3d LO, III m – Jakrzewski Damian 3a LO, IV m – Tarczyk Mateusz 2d LO, V m – Urbaniak Karol 3c LO

13.IX – biegi przełajowe

30.IV – III miejsce Marka Czeczury w konkursie kuratoryjnym ,,Solidarność – trudny wybór. Nieznani bohaterowie współczesności”

30.V - zakończenie programu „Odkrywać nieznane, tworzyć nowe - program rozwijania zainteresowań fizyką”

Rok szkolny 2009/2010

30.IV – III miejsce Marka Czeczury w konkursie kuratoryjnym ,,Solidarność – trudny wybór. Nieznani bohaterowie współczesności”

30.V - zakończenie programu „Odkrywać nieznane, tworzyć nowe - program rozwijania zainteresowań fizyką”

15.VI - Konkurs Plastyczny „Żywioły”: Karolina Krystek kl. I TB  , Marek Czeczura kl. 2a LO, Ewa Demianiuk kl. I TH

17.VI   drugie miejsce dla „Szkolnej Dżungli” w konkursie na najlepszą gazetę szkolną woj. lubuskiego

17.VI  Szkolny Konkurs Informatyczny na najciekawszą szkolną stronę WWW: 1 miejsce Magdalena Lenarczyk kl. 3d LO, 2 miejsce Kinga Antczak kl. 3c LO, 3 miejsce Karol Węgrzyn kl. 1a LO, wyróżnienie dla Katarzyny Szczerbo kl. 1a LO i Alicji Ziętek kl. 3c LO

15.04.2010r.- II miejsce Kamili Michałowskiej w Konkursie z zakresu Prawnej Ochrony Pracy i BHP, pracowników młodocianych w Gorzowie Wlkp.

7.03.2010r.- III miejsce Moniki Świrskiej w Młodzieżowym Regionalnym Konkursie Fryzjerskim w kategorii- fryzjerstwo męskie.

8.03.2010r.- występ pana Mirosława Kowalczyka z Teatru Narodowego w Warszawie z programem kabaretowym ,,Kabaret XX-lecia międzywojennego z humorem i piosenką.

24.03.2010r.- Szkolny Konkurs Informatyczny na projekt szkoły: I miejsce- Mateusz Kaczmarczyk, II miejsce- Michał Delega, III miejsce- Bartosz Ruszkowski.

27.03.2010r.- Aleksandra Janiszyn finalistką w centralnym etapie XIV Olimpiady Wiedzy o żywieniu i żywności.

27.03.2010r.- VI Diecezjalny Konkurs „Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II”.

11.03.2010r.- Eliminacje Miejsko-gminne Ogólnopolskiego turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież  zapobiega Pożarowi’’ I miejsce Paweł Kupczak, II miejsce Michał Freiwald, III miejsce Małgorzata Sobieraj.

30.03.2010r.-Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarowi”, I miejsce Paweł Kupczak, II miejsce Małgorzata Sobieraj.

30.03.2010r.- II miejsce w zawodach rejonowych Lubuskiej Olimpiady młodzieży w siatkówce chłopaków dla drużyny ZSP

31.03.2010r.- II miejsce Mateusza Kaczmarczyka i III miejsce Pawła Kupczaka w VII Konkursie Wiedzy o UE „Nasza Wspólna Europa”.

15.I-– XIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności w roku szkolnym 2009/10: II miejsce ZSP w eliminacjach drużynowych III miejsce Aleksandry Janiszyn

29.I– klasyfikacja Aleksandry Janiszyn do III stopnia (etapu centralnego) XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy O Żywieniu i Żywności.

30.I- zdobycie tytułu finalisty Pawła Kupczaka zawodów okręgowych XIII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.

15.II– Szkolny Konkurs Walentynowy na najpiękniejszy wiersz miłosny: I miejsce: Magda Rudkiewicz Ia LO, II miejsce - Karolina Graś II TB, III miejsce - Edwin Pijet II TB

26.II – Szkolny Konkurs Recytatorski:  I miejsce Karolina Cyranik (IIIa LO), II miejsce Dominika Zachciał (IIa LO), III miejsce Emanuela Grzebyta (IIIc LO)

21.02.2010r.- I miejsce Moniki Świrskiej w VII Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego w Poznaniu dział męski-konkurencja indywidualna, III miejsce Moniki Świrskiej w VII Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego w Poznaniu.

23.12.09r. - XV Forum Pismaków - Ogólnopolski Konkurs Gazet Szkolnych pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Urzędu Marszałka Woj. Dolnośląskiego, zespół gazety szkolnej zajął V miejsce.

18.12.09r. - IX Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej we Wrocławiu, brali udział Adam Gapski (IIIa LO) i Mieczysław Paprota (II TB).

18.12.09r. - Szkolny Konkurs Informatyczny: I miejsce: Dorota Jasińska (IIa LO), II miejsce: Michał Delega (Id LO) i Mateusz Konieczny (IIa LO), III miejsce: Maciej Pręt (Ia LO), wyróżnienie: Pluskota Natalia.

04.12.09r. – Mateusz Kaczmarczyk IIIc LO i Paweł Kupczak IId LO zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych XXXVI olimpiady Historycznej.

02.12.09r. - Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „HIV \ AIDS a uzależnienia”. III miejsce - zespół z ZSP w Drezdenku, kl. Ia LO: Natalia Stando, Natalia Sowała, Mateusz Węgrzyn.

01.12.09r.- Spotkanie z Emilią Krakowską.

12.09r. – wystawa IPN „Zaplute karły reakcji”. Polskie podziemie niepodległościowe 1944-56”.

12.09r. – konkurs na kalendarz i wieniec adwentowy. Wieniec nr 1: klasa 3c – Patrycja Kowal, Małgorzata Bober, Agnieszka Śmiechowicz, wieniec nr 2: klasa 2a – Weronika Piątek, Agnieszka Stachowiak, kalendarz adwentowy: klasa ITHE – Karolina Kaczmarczyk, Marta Przystańska.

26.11.09r. - Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Dobiegniewie: I miejsce: Bernadetta Paszkowska,
II miejsce: Renata Staszak, III miejsce: Emanuela Grzebyta.

23.11.09r. - wykład p. Zofii Fenrych, towarzyszący wystawie IPN.

24.11.09r. - konkurs na Jesienną Ikebanę: I miejsce: Aleksandra Gniewosz IIIa LO, II miejsce: Zuzanna Krygowska Id LO, III miejsce: Orina Katora Ic LO, wyróżnienie: Mieczysław Paprota II TB.

22.11.09 - wycieczka do Obserwatorium Astronomicznego w Poznaniu w ramach programu „Odkrywać nieznane, tworzyć nowe – program  rozwijania zainteresowań fizyką”.

11/12.09r. - wystawa IPN "Wokół Praskiej Wiosny" - interwencja w Czechosłowacji 1968r.

10.11.09r. - Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Dobiegniewie: I miejsce: M. Kaczmarczyk, K. Antczak, P. Kowal.

09.11.09r. - Szkolny Konkurs Historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości: I miejsce: kl. IIIc LO (Mateusz Kaczmarczyk, Kinga Antczak, Patrycja Kowal), II miejsce: kl. IIa LO (Paweł Kupczak, Michał Freiwald, Szymon Hałuszko), III miejsce: kl. IIa LO (Mateusz Konieczny, Agata Hubicz, Klaudia Pawlak). Spektakl słowno-muzyczny poświęcony tym,  którzy zginęli w obronie ojczyzny

04.11.09r. - zwycięstwo Pawła Kupczaka ( IId LO) w konkursie Radia Zachód "Projekt na piątkę"

04.11.09 - Szkolny Konkurs Ortograficzny: I miejsce: Bernadeta Paszkowska IIa LO, II miejsce: Adam Gapski IIIa LO, III miejsce: Emanuela Grzebyta IIIc LO, IV miejsce: Renata Staszak
IIIa LO.

27.10.09r. - akcja „Młoda Krew Ratuje Życie” - jako szkoła oddaliśmy 9 litrów krwi.

22.10.09r. - wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów Anecie Kwapisiewicz z klasy IV TE, Mateuszowi Kaczmarczykowi z klasy IIIc LO

18.10.09r. - Szkolny Dzień Papieski -temat przewodni "Jan Paweł II obrońca życia".

17.10.09r. - warsztaty w Zielonej Górze w ramach programu „Odkrywać nieznane, tworzyć nowe – program  rozwijania zainteresowań fizyką”.

10-13.10.09r. - wycieczka klasy III c do Warszawy, spotkanie z Izabelą Cywińską, reżyserem teatralnym, spotkanie z aktorem Pawłem Małaszyńskim.

10.09r. - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych przystąpił do programu „Szkoła Myślenia 2009/2010”, który jest częścią akcji „Szkoła z klasą”. 

1.VI – Dzień Dużego Dziecka – rozgrywki w piłkę nożną
22.04.2010r.- I miejsce drużyny dziewcząt w półfinale Lubuskiej Olimpiady młodzieży w piłce siatkowej.
22.04.2010r.- IV miejsce drużyny chłopców w piłce siatkowej.
23.04.2010r.- biegi przełajowe.
8.III – „Czekoladowy turniej” z okazji Dnia Kobiet: I miejsce klasa Ia LO, II miejsce IIIc LO, III miejsce IIc.
18.03.2010r.- II miejsce drużyny chłopców w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Szkołach Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego.
21.03.2010r.- II miejsce dla Zespołu ZSP Drezdenko w XII edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Burmistrza Drezdenka.
22.03.2010r.- III miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej chłopców.
22.03.20101r.- II miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt.
30.03.2010r.- II miejsce w zawodach rejonowych Lubuskiej Olimpiady młodzieży w siatkówce chłopaków dla drużyny ZSP.
16.II.2010r. – Mistrzostwach Powiatu Strzelecko- Drezdeneckiego w tenisie stołowym: II miejsce drużyna ZSP w klasyfikacji drużynowej (M. Antczak, N. Andrzejkowicz)
17.II.2010r. Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkól Ponadgimnazjalnych o puchar Starosty Powiatu czarnkowsko– trzcianeckiego: I miejsce drużyna dziewcząt (Stando Daria, Pensiek Aleksandra, Szukiełowicz Kamila, Kosmala Agnieszka, Stando Natalia, Sowała Natalia, Nowak Katarzyna, Fijak Dorota, Szczerbo Katarzyna, Pastwa Nikoletta, Lewicka Aleksandra).   

19.11.09r. - II miejsce drużyny dziewcząt w Piłce Nożnej w Halowym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt w ramach Licealiady 2009.

13.11.09r. - IV miejsce drużyny chłopców w Halowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców w ramach Licealiady 2009